Zdolnosc opracowania harmonogramu 7146gsgs

Zadedykowałeś czas, wdziałeś wysiłek, zaryzykowałeś reputację i wtłoczyłeś pieniądze w swoje konsorcjum - aktualnie nadciągnęła pora na Odkrywcy Mocy nagromadzanie plonów: niepodzielnych przychodów z inwestycji. Cały czas zadawaj sobie pytanie: czego może mnie przyuczyć ten ambaras albo ta sytuacja? Nie marnuj popełnionych błędów. Niepowodzenia to nie klęska, to informacja zwrotna. To dane - oznajmił Bill Gates. Zgromadź pokłosie własnych słabości Nikt nie popełnił więcej błędów ode mnie - wyznał Ingvar Kamprad, założyciel Ike-I, gdy udzielał nam czatu. Sam mówi o sobie jak o podrostkowi z fermy z nordowej Szwecji, który wybudował meblowego wielkoluda oferującego produkty po zniżkowych wartościach i został przykładowym z dziesięciu majętnych ludzi na ziemii. W podobny sposób jak Schwab i całego szeregu innych powszechnie znanych przedsiębiorców Kamprad ma dysleksję i uważa, iż wyzwania, jakim musiał stawić czoła, poczyniły z niego bardziej asertywnego przywódcę. Spora część ludzi postrzega zaburzenia w uczeniu się jako wątłość albo niepełnosprawność. Jednak dla obszernych liderów śmiesznostki konstytuują zarzewie inteligencje.

Dowódcy używają każdą Odkrywcy Mocy odrobinę swojej niepowtarzalności - wszystko co przednie, nieprawidłowe i brzydkie -aby spełnić postanowienia. Kamprad jest ujęty, że dzięki zmaganiom stał się silniejszy i w wyższym stopniu oddany misji, żeby tworzyć rzeczy prostszymi i osiągalnymi dla średnich ludzi. Przezwyciężanie tego, w czym inni widzą delikatność i czerpanie z tego siły, to sztukę godna jednoczenia tworów. Chodzi o to, że bez przerwy trzeba badać od innych ludzi, aby odnawiać to, co niedomaga. Wykonuje zawód dla mnie 100 000 osób, bowiem popełniłem tyle błędów -zażartował Kamprad, a później dodał kompletnie poważnie: Zadaniem każdego śmiertelnika jest optymalizowanie życia poprzez doskonalenie siebie w fabrykowanej profesji. Poważanie zasług i ponoszenie odpowiedzialności Nie ma konieczności mieć tytułu, żeby stać się liderem, musisz być po prostu poważny - wytłumaczył Kamprad. Gdy coś idzie nie tak, każdy próbuje obwiniać kolejnego. To nie moja wina -mówił Kamprad z oskarżycielskim Odkrywcy Mocy objawem twarzy, wskazując na wyobrażonych ludzi po własnych obu stronach. W rzeczy samej dzięki temu jedna osoba musi doznawać odpowiedzialność. Zadaniem lidera jest uznawanie zasług i poczuwanie się do odpowiedzialności. Nie ma mowy o czynieniu żalów i wymówkach. Kiedy wszystko idzie doskonale, zasługi trzeba przypisać ludziom, którzy się na domiar tego przyczynili. Za to za niepowodzenia odpowiada prowadzący.

To on podejmuje nieznośne decyzje, mobilizuje zespół i skłania wszystkich, ażeby byli zatrudnieni dla wspólnego zamysłu. Umiejętność wywołania poczucia wspólnego motywu i atmosfery zobligowania to nadrzędny metron skuteczności kierownicy. Oliver Wendell Holmes zanotował pewnego razu, że istnieją trzy gatunki ludzi. Mamy pierwszą, małą brygadę jednostek, prawdopodobnie mianującą 5% ludzkości, która inicjuje zdarzenia. Druga, wydarzenia załoga, licząca od 10% do 15% ludności, wypatruje wydarzenia. A trzecia, niebotyczna znaczna część, dominację któreś 80%, nie ma pojęcia, co się dzieje.

Autentyczny kierownik zalicza się do pierwszej ekipy ludzi. Zamiast szukania wymówek czyni postępy. Gdy podchodzi do funkcjonowania, kształtuje w sobie zręczność wydobywania ze średnich ludzi Odkrywcy Mocy dopływowych możliwości. Stałe stanowisko na działanie Ponoć w największym stopniu rozpoznawalną właściwością kierownicy i najlepszego www.odkrywcymocy.pl pracownika jest ostre stanowisko na działanie. Lider zostaje w trwałym ruchu, jest pełen inicjatywy, przez cały czas ma na myśli w kategoriach: co można jeszcze poczynić, by spełnić więcej bardziej wartościowych wyników. Notabene ma jaźń, że spora część zamierzeń nie śpieszy się wtem albo nawet po niewielu pierwszych próbach. Julie Andrews mawiała: Dla mnie mieć wzięcie, to paść dziewiętnaście razy i doprowadzić do realizacji przy dwudziestej próbie. Przywództwo to działalność, a nie postępowanie. Polega na stałym doskonaleniu się. Przywództwo to twoje funkcjonowania, a nie życzenia, wbije, roszczenia lub zamysły. Gdy w każdej sytuacji kontynuujesz jak prowadzący, to stajesz się nim poprzez swoje zachowanie.

Rozluźnij prężność

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *